Pelion Apartments Paltsi Pelion Accommodation Spilia Apartments Pelion Greece Pilio

English Language Greek Language Russian Language French Language Hungarian Language Bulgarian Language Polish Language Serbian Language

Mount Pelion, na wschodniej stronie Grecji Środkowej jest jednym z najbardziej niezwykłych regionów w kraju. Jest to idealne połączenie gór i morza, niebieskiego i zielonego. Pelion jest idealnym miejscem na wakacje w Grecji i oferuje szeroki zakres czynności, miejsc i inspirujących krajobrazów. Idealny dla osób pojedynczych, rodzin i grup wakacyjnych. Jest tam coś dla każdego.

Spilia Apartments - Pelion Greece

Rozrzucone po całym półwyspie Pelion wsie we wszystkich rozmiarach, zarówno górskie jak i przybrzeżnych. Urocza miejscowość Paltsi to duża osada, która znajduje się 53 km od miasta Volos oraz 13 km od sąsiedniej wsi Argalasti.

Paltsi jest idealnym miejscem na letnie wakacje w Pelion na dużej piaszczystej plaży Agios Konstantinos, która jest popularna zarówno wśród mieszkańców jak i turystów z zagranicy. Paltsi ma również piękne ścieżki spacerowe, które odwiedzający mogą zwiedzać wybierając się na zachwycającą podróż przez oszałamiającą zieleń i naturalne wody.

Jedno z miejsc wartych odwiedzenia to klasztor Agios Athanasios położony kilka kilometrów przed Lafkos. Został zbudowany w 1795 roku i ma piękne ikony i dekoracji wewnątrz.

Dla wszystkich Twoich potrzeb zakwaterowania w Pelion i Paltsi, nie szukaj dalej niż "Spilia Apartaments". Budynek jest usytuowany na pięknym wzgórzu w Paltsi, z widokiem na kryształowo niebieskie wody Morza Egejskiego. Nasze apartamenty są idealne na Twoje wakacje w Pelion oraz mamy bardzo przyjazną atmosferę.Pelion Apartments Paltsi Pelion Accommodation Spilia Apartments Pelion Greece Pilio

Strona główna | Apartamenty i udogodnienia | Jak nas znaleźć | Kontakt z Nami


SPILIA APARTMENTS
Paltsi - Pelion - Grecja

Tel: ( + 30 ) 24230 55400
Tel: ( + 30 ) 24230 54708
Telefon Komórkowy: ( + 30 ) 6979 009940

MH.T.E.: 0726K112K00163-0

©